Telefon: 0542 830 84 10

Haber Detay

Gaziantep Dini Düğün

Dini Düğünlerde Haremlik ve Selamlık

GAZİANTEP İSLAMİ DÜĞÜN, NİŞAN ORGANİZASYONU

Düğün denince akla ilk gelen hiç şüphesiz dünya evine giren çiftin mutluluğunu eş, dost, akraba, konu komşunun paylaştığı, uzun zamandır birbirini görmeyen yakınların bir araya geldiği, hasret giderdiği, günün kahramanlarının nasıl bir organizasyonla bu günü kendileri için hazırladığını meraklı gözlerle bekleyenlerin hafızalarına unutulmaz bir gün olarak kazınması istenilen cemiyetler gelir.
İşte bizler Bad-ı Saba Organizasyon olarak Gaziantep ilimizde hafızalara kazınacak ve tercih edilecek bir ekiple muhteşem organizasyonlara imzamızı atmaktayız.
Yıllar öncesinde akıllara kazınmış o klasik, sıkıcı düğün ortamlarına yepyeni bir yüz getirerek zamanın tecrübelerinden en iyi şekilde faydalanan Bad-ı Saba Organizasyon, hem düğün havasında, hem de İslami çerçevelerin dışına çıkmadan insanların düğün havasını tattığı güzel bir gün için tüm ekibiyle sizlerin aramasını beklemektedir. 

Sünnet Düğünü

Hz. İbrahim ile başlayan bu dini görev hiç şüphesiz erkek çocuklarının hayatlarında en önemli hususlardan birisidir. Ve düğün merasimi ile de taçlandırılır sünnet. Bu vecibeyi dinimize en uygun bir şekilde islami çerçevele içerisinde yapmak isteyen anne ve babaların aslına en çok telaşa kapıldığı, kararsız kaldığı bir organizasyondur.
Nihayetinde o gün bir defa gerçekleşecektir ve en iyi şekilde geçmesini temenni eder herkes.
Bad-ı Saba Organizasyon ekibi olarak bir sünnet programının içerisinde neler olması gerektiğini 17. Yılımızı kutladığımız bu dönemde çok iyi tecrübe edinmiş bir ekibiz. Bu sebeple değerli ebeveynlerin gönül rahatlığıyla bizleri arayarak bu organizasyonda neler yapılması gerektiği ile ilgili tecrübelerimizi, tavsiyelerimizi konuşmalarını isteriz. Bizi aradıktan sonra tek düşünmeniz gereken o gün üzerinize giyeceğiniz kıyafet ve misafirlerinizi davet edip merasim alanında karşılamak olacaktır.

Semazen Ekibi

Günümüzde İslami çerçevelerde gerçekleşen hemen her organizasyonda Semâ gösterileri tercih edilmekte ve Hz. Mevlâna' dan bize kalan bu miras "Aşk" ile yapılmaktadır. Gaziantep ilimizde Bad-ı Saba Organizasyon ekibi olarak bizler bu maneviyatın bilincinde hareket ederek sadece görsel amaçlı bir gösteri değil, aynı zamanda manevi huzuru yansıtabilmek adına bu ruhu taşıyan inançlı, profesyonel ve usulüne uygun eğitimler almış aşıklarla çalışmaktayız.

 

Gaziantep ilimizde gerçekleştirmeyi planladığınız organizasyonlarınızda renk kıyafetini kendinizin belirleyeceği Semâzenlerle farklı bir ahenk oluşturmak istiyorsanız bizlere dilediğiniz şekilde, dilediğiniz zamanda ulaşabilirsiniz.

 

   

GAZİANTEP TASAVVUF EKİBİ

"Ey Allah' ım" anlamına gelen "İlahi" Allah' a, Peygamber efendimize, Ashabına, Ehline, kutsal saydığımız manevi varlıklara yazılıp bestelenen ezgilere denmektedir. Kimi zaman Allah' a dua olur, kimi zaman O' na olan Aşk' ı belirli makam ve ölçülerle seslendirmektir, O' na duadır, dilektir.

Hiç şüphesiz ilahi dendiğinde aklımıza ilk gelen Yunus Emre dizeleridir. Günümüzde ilahiler özellikle 2000' li yıllardan bu yana oldukça zenginleşmiş, kabuğundan sıyrılmış ve günümüzün müzik altyapılarıyla, enstrümanlarıyla ilerlemeye devam etmektedir.

Tasavvuf ilahi ekibimizin organizasyonlarda yer verdiği öncelikli enstrümanlar, Kanun, Ney, Def, Keman, Klavye, Gitar, Kabak Kemane, Ud, Bendir gibi enstrümanlar olmakla birlikte Klarnet, Bağlama, Yan Flüt, Çello, Bass Gitar gibi enstrümanlara da yer verilerek zenginleştirilebilmektedir.

 

GAZİANTEP MEHTER TAKIMI

Has dur... Haydi, ya Allah!

Osmanlı' dan günümüze gelen ve Osmanlı döneminde yeniçerilerden oluşan Hacı Bektaşi Veli' nin önderlik ettiği, günümüzde hala dinlediğimizde yüreğimizi titreten o kudretli bando takımı Mehter Ekibi, tüm organizasyonlarınızda müthiş bir ambiyans oluşturarak izleyenleri büyülemeye devam ediyor.

Devlet Marşı, Ceddin Deden, Yelkenler Biçilecek, Fetih Marşı, Hücum Marşı, Genç Osman marşı gibi eserlerle hiçbir zaman dinlemekten bıkılmayan ve her seferinde aynı duyguları yaşatan profesyonel Bad-ı Saba Organizasyon Mehter Ekibimiz en az 10 kişiden oluşmakta ve sayı talebinize göre çoğaltılabilmektedir.

Dini Organizasyon ekibi olarak Gaziantep' te gerçekleştirmek istediğiniz tüm İslami Organizasyonlarınız için her konuda ekibimiz olduğunu bilmenizi isteriz.

Araban Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Karkamış Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Nizip Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Nurdağı Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Oğuzeli Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Yavuzeli Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
İslahiye Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Şahinbey Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Şehitkamil Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi

Bize bir telefon kadar yakınsınız sıcak ilimizde sıcacık bir programla gönülleri serinletmek için ekibimiz her zaman hazırdır.

İlahi Sanatçıları,Semazenler,Tasavvuf Grubu, İlahi Grubu,Mehter Takımı,Animasyon Grubu,Semazen

Gösterileri,Video & Fotoğraf Çekimi,Sohbet Programları,Ses Işık Kurulumu,Masa Sandalye

Süslemesi,Mevlithan,Bayan İlahi Grubu,Bayan Tasavvuf Grubu,Semazen Grubu ile tüm ilçe ve köylerdeki düğünleriniz için hizmetinizdeyiz...
En mutlu gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız  tek adresiniz Bad-ı Saba Organizasyon

GAZİANTEP İLAHİ GRUBU VE SEMAZEN EKİBİ VE DİĞER ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ...

 Badı Saba Dini Organizasyon+90 542 830 84 10

Haber Tarihi: 05 - Mayıs - 2018