Telefon: 0542 830 84 10

Sıkça Sorulan Sorular

Dini Düğünlerde Kuran ve Sohbet

Dini düğünlerde kuranı kerim okuma ve sohbet olayı genel bir durumdur.Her hayırlı işin başında kuranla başlamak gerekir.Kuran okunmadan önce insanları uyarmakta fayda vardır.Çünkü hakkın kelamı okunurken insanlar başka şeylerle meşgul olupta günaha girmesinler diye uyarmalıdır.Baktınızki kuran dinlenecek veya ok ... Devamı..

Dini düğün organizasyonu nasıl yapılır?

Sorusun cevabından önce aslında sizlerin nasıl bir düğün organizasyonu yapacağınız burada kilit nokta. Yapılacak olan düğünün amacı evililiğin halka duyurulmasıdır. Peygamber Efendimiz ; “Evliliğin alameti nikahın ilan edilmesidir.” buyurmuştur.  (Nesai, Nikah, 72) Düğün tüm haramlara ... Devamı..

Dini düğün organizasyona istediğim sanatçıyı get

Düğün organizasyonuna istediğiniz sanatçıyı getirmek istiyorsanız düğün tarihinizi belirterek sanatçının o güne müsait olması gerekmektedir. ... Devamı..

Dini Düğünlerde Haremlik ve Selamlık

Sıkça sorulan sorular bölümünde sizlere düğünler hakkında bazı bilhiler sunmak istiyoruz.En çok merak edilen konulardan biri haremlik selamlık olayıdır.Yani bayan ve erkek karışık bir vaziyette düğün organizasyonu yapmak çoğu kimse tarafından cevap bekleyen sorunlardan birisidir.Haremlik selamlık, y ... Devamı..